Detajet e pyetjes
A duhet ndaluar betonizmi i parkut te liqenit te Tiranes dhe tharja konseguente e tij?
01.08.2015 : 01:18:41 PM | AMBIENTI | Ledian
4
449
shk
3
prgj

Betonizimi i parkut te liqenit te Tiranes nga pushtetaret e cdo lloji, belrja e heshtjes se mediave, eshte akti i radhes i tradhtise se interesit publik ne mes te dites nga pushtetaret e djeshem dhe keta te sotem?

https://www.youtube.com/watch?v=q8-eqegm9no&list=UU9VxTkDKvnaEX39vzv3EgPQ


Shto përgjigje
Ju lutem ose Regjistrohu në qoftë se ju doni të shtoni një përgjigje.
Përgjigjet e shtuara
01.08.2015 : 11:14:02 PM
2

Pershendetje te gjitheve, urime per inisiativen!

Mbeshtesim idene e mosbetonizimit, Off betonit; On gjelberimit01.13.2015 : 11:45:27 AM
1

Ndalojme kusaret e te gjitha ngjyrave! Boll me talljen kolektive qe i bejne ketij populli02.06.2015 : 01:51:44 PM
0

INUK gjasme bllokoi punimet, kur ne fakt po punohet fshehurazi naten vone. Mjere populli qe rri ne kafe e pret qe te tjeret ta mbrojne :( 

6 shkurt 2015, vijon betonizimi i liqenit naten !!!