Detajet e pyetjes
Perse Qeveria shqiptare nuk subvencionon ndertimin e nje flote peshkimi modern si cdo vend tjeter?
01.13.2015 : 02:11:07 PM | EKONOMIA | Briken
2
578
shk
1
prgj

Gjendja mjerane e flotes sone te peshkimit eshte nje tjeter deshmi, e pushtetareve te tranzicionit qe vrasin mendjen si te vjedhin kete popull dhe jo te merakosen per rimekembjen e ekonomise shqiptare!!! :(


Shto përgjigje
Ju lutem ose Regjistrohu në qoftë se ju doni të shtoni një përgjigje.
Përgjigjet e shtuara
01.13.2015 : 05:04:21 PM
0

Sa mire Greqia ka nje flote moderne dhe perkujdeset kaq shume shteti per te. Ne as linjat e trageteve nuk i kemi shqiptare, se pushtetaret tane kane mendjen vetem per te vjedhur dhe ndare pasurite publike si placke lufte