Detajet e pyetjes
A jeni dakord qe te kalojme me referendum privatizimin e albetrolit dhe cdo pasurie tjeter publike?
01.13.2015 : 06:00:24 PM | EKONOMIA | Arditi
0
569
shk
2
prgj

Mafjozet e pushetit privatizuan gjithcka ishte e jona :( Deri kur do i lejojme te na vjedhin dhe shkaterrojne pasurite tona dhe te femijeve tane neser?


Shto përgjigje
Ju lutem ose Regjistrohu në qoftë se ju doni të shtoni një përgjigje.
Përgjigjet e shtuara
01.16.2015 : 07:52:52 PM
0

Mqs ato jane te popullit do ishte normale te vendoste vete populli. Jo vetem kaq por te shtetezohen edhe ato koncesione qe po plackisin arin dhe naften e ketij vendi :(01.19.2015 : 12:22:25 PM
0

Per pasurite e popullit te vendose populli!