Detajet e pyetjes
Si do shpetojme nga mashtrimi i naftes?
01.26.2015 : 01:39:30 PM | EKONOMIA | rezarta
0
790
shk
3
prgj

Abuzim 3D, ne sasi cilesi dhe cmim. Te gjitha partite perfitojne nga kjo sepse se bashku me njerezit dhe klientet e tyre plackisin popullin e varfer cdo dite


Shto përgjigje
Ju lutem ose Regjistrohu në qoftë se ju doni të shtoni një përgjigje.
Përgjigjet e shtuara
01.26.2015 : 09:54:41 PM
0

Kur te ndeshkohet krimi i organizuar qeveritar.02.01.2015 : 12:27:26 PM
0

Bojkotojme makinat dhe levizim me bicikleta ;) ose ne kembe si tha kryeministri qe mos te shendoshemi ;)

Nuk ka shpetim derisa pushtetaret te vjelin importuesit e naftes dhe ata pastaj na vjelin ne, dhe keshtu jane te gjithe te Lumtur. 07.21.2016 : 06:24:07 PM
0

Shum cekèt shikohet.

pèr mua, çèshtjet kryesore rreth karburanti duhet tè jenè ; ku vete nafta bruto (pasuri kombètare) Ku vete ajo qè prodhohet nè ballsh, dhe çfar do bèhet pèr tè mbrojtur shkatèrrimin e uzinès sè Ballshit.

Gjith kèta vite èshtè prodhuar, dhe ne tè heshtur kemi konsumuar karburant tè (huaj) shum shtrenjt pèr nivelin e jetesès, dhe me cilèsi shum tè keqe.

Kush do ta llogarisi kètè hajdutèri e poshtèrsi, dhe pèr mè tepèr duhet gjetur kush duhet tè japi llogari, na iku jeta nè tranzicion dhe shkatèrim ekonomie