Detajet e pyetjes
A duhen futur ne burg kush prodhon dhe tregton mallra te skaduar
01.26.2015 : 01:51:33 PM | SHËNDETËSIA | rezarta
2
551
shk
7
prgj

Ne shume vende denimi shkon dhe ne 12 vjet, ne Shqiperi denohen me gjobe dhe nese do denoheshin ;)


Shto përgjigje
Ju lutem ose Regjistrohu në qoftë se ju doni të shtoni një përgjigje.
Përgjigjet e shtuara
01.26.2015 : 02:41:57 PM
1

Jam pro jetes se njeriut dhe kundra atyre qe duan te perfitojne duke e vene ne rrezik ate. Pro denimit maksimal, vetem keshtu matrapazet e shendetit do kene firke dhe do ndalojne. 01.26.2015 : 09:52:51 PM
0

Jo qe duhet futur ne burg por duhet shtuar dhe denimimi duke e bere sa me maksimal, Te ecesh me makine ne gjendje te dehur denohesh me burg ndersa te tregtosh mallra te skaduar nuk denohesh me burg, epo kjo eshte nje drejtesi paradoksale dhe kjo ndodh vetem ne shqiperi.01.27.2015 : 04:04:07 PM
1

Eshte krim, pasojat duhet te bien mbi prodhuesit, tregtuesit dhe mbikqyresit publike te ketyre aktiviteteve!

Krimi ndeshkohet!

 01.28.2015 : 04:22:23 PM
1

po do te ishte shume mire se dhe ata do te kuptonin se nuk luhet me jeten e njerit duke shitur ilace te skaduara po ne fillim do te ishte mire qe ata te gjobiteshin dhe nese nuk do te paguanin gjoben ata do te ndeshkoheshin me burgin  02.01.2015 : 12:22:02 PM
0

Kush vjedh nje gje te vogel perfundon ne burg, kurse keta qe vjedhin shendetin tone me ushqime dhe barna te skaduara nuk i gjen gje sepse jane familjaret e pushtetareve !02.18.2015 : 05:04:02 PM
0

kjo eshte nje fatkeqesi per shqiptaret gjoba nuk eshte asgje mallrat e skaduara po japin semundje ...dhe kto denohen me gjobe ky nuk eshte shtet07.01.2015 : 08:38:43 PM
0

Stop terrorizmi ushqimor!