Detajet e pyetjes
Pse Politikanet Shqiptare nuk kane frike nga ligji?
01.26.2015 : 09:42:58 PM | DREJTËSIA | Bruno02
2
698
shk
6
prgj

A do ndeshkohen ndonjehere politikanet shqipetare per veprat e tyre ne keto 24 vite?


Shto përgjigje
Ju lutem ose Regjistrohu në qoftë se ju doni të shtoni një përgjigje.
Përgjigjet e shtuara
01.29.2015 : 09:29:35 PM
0

Po si te ndeshkohen kur te gjithe jane te inkriminuar . Ky sistem ka deshtuar ne shtetin e se drejtes deputeti sot ben cfare te doje pa u shqetesua per funksionin publik apo per ligjet sps kta smbajne pergjithesi per veprimet e tyre kriminale.

OFF pushtetit te palacove

ON pushtetit te QYTETARVE01.30.2015 : 04:21:28 PM
2

 

Politikanet shqipetar nuk kane frike nga ligjet eshte nje e vertete e hidhur per ne shqiptaret sepse ky vertet quhet shteti i se drejtes por drejtesia nuk funksionon per politikanet shqiptar,me cdo kusht ata fshehin cdo te dhene te tyre dhe asgje per ta nuk behet publike per popullin .Populli ne te vertete nuk ja kane idene se me cfar lloj njerzish kane te bejne.Perderisa askush di dicka per ta dhe nuk kan asnje lloj prove nuk mund te perballen me drejtesine.+ ne njefare menyre drejtesia ne vendin tone eshte ne doren e politikaneve.
 01.31.2015 : 02:10:39 PM
0

Jo vetem politikanet por gjithkush qe ka leke e pushtet mund te bleje drejtesine! Te varferit mbushin dtatistikat02.02.2015 : 04:13:32 PM
0

Sepse ligji eshte kthyer ne mburoje per krimet e tyre. Ata jane ligji dhe Maliqi02.04.2015 : 07:52:41 PM
0

Politikanet tane nuk i frikesohen ligjit sepse jane vete ojese e korrupsionit qe kane ndertuar dhe ska sesi te frikesohen...Qe nga viti 90 e deri me sot me thoni nje politikan qe eshte arrestuar qe ka shkuar ne burg per cfare do lloj krimi qe mund te kene kryer ????06.05.2016 : 08:09:16 AM
0

As politikanet e askush me pushtet politik ekonomik mediatik etj nuk ka frike nga ligji sepse shteti eshte i kapur e punon vecse per eliten