Detajet e pyetjes
Pse nuk ka nje kompani ajrore low cost ne ndihme te miljona shqiptareve emigrante?
01.27.2015 : 01:15:41 AM | EMIGRACIONI/DIASPORA | Ledian
1
520
shk
6
prgj

Ndihmojme emigrantet te mbajne lidhjet me atdheun


Shto përgjigje
Ju lutem ose Regjistrohu në qoftë se ju doni të shtoni një përgjigje.
Përgjigjet e shtuara
01.28.2015 : 02:09:42 AM
0

Besoj se mund te behet se ka mjaftueshem fluks pasagjeresh, me miljona shqiptare te shperndare neper Evrope. Eshte halucinante qe pagova trefish bileten per ne Shqiperi ne krahasim me Milano - Paris. Ndodh vetem ne vendin e hajduteve dhe askush nuk ben ze :(02.01.2015 : 11:21:28 AM
0

Ishte dikur albatros dhe nja dy kompani te tjera qe mundesonin fluturime me 70 euro vajtje ardhje per Itali.

Tani jane shume hajdute ne toke dhe ajer qe vjedhin popullin me te varfer te Europes!02.01.2015 : 06:14:06 PM
0

Zakonisht kur ka cmime te larta nuk ka konkurrence reale por thjesht ne letra. Duhet te gjindet menyra se si aeroporti yne i vetem te behet terheqes me kompanite low cost.02.06.2015 : 02:04:04 PM
0

Referendum kombetar per clirimin nga monopolet e qiellit! Shteti shqiptar u detyrohet dicka emigranteve te pakten te vijne me shpesh ne Shqiperi qe mos ta braktisin perfundimisht!!!

 02.06.2015 : 02:08:26 PM
0

Jo ore te ikin shqiptaret te bejne shoping jashte, kush do bleje produktet e monopolisteve shqiptare pastaj ??

 02.06.2015 : 05:20:37 PM
0

Sepse shteti yne eshte " shume i zene " duke u marre me popullin qe jeton ne Shqiperi qe e ka lene ne meshire te fatit  dhe jo me te shqetesohet per emigrantet  !